Regulamin

Właścicielem , administratorem serwisu  fotoodbitki.net.pl mieszczącego się pod adresem internetowym http://www.fotoodbitki.net.pl/ jest firma FHU FOCUS BOŻENA i JACEK ADAMCZYK, mieszcząca się w SANDOMIERZ, POR. T. KRÓLA 1 ( WEJŚCIE OD PLACU 3-go MAJA ) 

Warunkiem dokonania zamówień jest wypełnienie przez Zamawiającego formularza rejestracji w celu założenia konta i potwierdzenia rejestracji po otrzymaniu e-mail od serwisu fotoodbitki.net.pl . Korzystanie z serwisu fotoodbitki.net.pl jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych dla potrzeb realizacji zamówień.

  1. Za zlecone usługi płacimy:
    • GOTÓWKĄ - płatność za usługę następuje w chwili odbioru osobistego zdjęć w laboratorium tylko dla stałych klientów - minimum 5 zleceń płatnych przelewem lub osoby , które potwierdzą rejestrację w serwisie osobiście lub telefonicznie w FHU FOCUS .
    • PRZELEWEM - przedpłatę na konto: 63 9429 0004 2001 0013 3030 0001 (BANK SPÓŁDZIELCZY SANDOMIERZ), dokładne dane do przelewu dostarczane są w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia przez obsługę serwisu.

Informacja o przetwarzaniu danych osoowyc : 
Korzystając z oprogramowania wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowym, w zakresie niezbędnym do wykonania usługi . Dane osobwe nie będą wykorzystywane do innych celów ani nie będą przekazywane osobim trzcim .
Po przesłaniu zlecenia otrzymasz od nas e-mail potwierdzający zamówienie.
Opłaty za usługę należy dokonać po otrzymaniu e-mail potwierdzającego przyjęcie zlecenia z numerem konta do wpłaty . Na przelewie proszę umieścić numer zlecenia .
Zlecenia podlegają realizacji w ciągu 2 dni roboczych od chwili potwierdzenia wpłaty na konto bankowe. Koszty przesyłki i usług zgodne z aktualnym cennikiem.

Administrator dokłada wszelkich starań, aby chronić prywatność Użytkowników. Administrator stosuje wszelkie wymagane przez prawo środki ostrożności, aby wszelkie dane, w tym dane osobowe przekazywane przez Użytkowników były chronione przed utratą, zniszczeniem, ujawnieniem, dostępem osób trzecich, niewłaściwym ich wykorzystaniem. Także Użytkownicy odpowiednimi działaniami mogą przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa swoich danych, w tym danych osobowych  (m.in. poprzez częstą zmianę hasła dostępowego, stosowania w nich kombinacje liter i cyfr).  Użytkownik ma prawo żądania od Administratora niezwłocznego usunięcia dotyczących go danych osobowych,  a Administrator ma obowiązek bez zbędnej zwłoki usunąć dane te dane .


Reklamacje :
wszelkie ewentualne reklamacje prosimy zgłaszać telefonicznie pod numer 15 832 93 34 , 604 853 804 lub e-mail:focus@fotoodbitki.net.pl do 14 dni po otrzymaniu przesyłki .

Pliki dostarczone przez zleceniodawcę są naświetlane zgodnie z profilem maszyny, w związku z tym mogą wystąpić niewielki różnice koloru pomiędzy obrazem na Państwa monitorze, a odbitką i nie mogą być podstawą reklamacji szczególnie w ofercie automatyczna korekta .
Jakość zdjęć jest związana z parametrami przesłanego pliku. Laboratorium nie odpowiada za słabszą jakość odbitki, jeżeli wynika ona ze złych parametrów pliku np. z telefonów komórkowych

 webPhoto (1.6.6.487)

Informacja o korzystaniu z plików Cookies.

Ta strona przechowuje informacje przy pomocy ciasteczek.

Zapoznaj się z naszym regulaminem.